HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Harijs Poters: YULE BALL

Harijs Poters: YULE BALL būs vakars, kad visu zemju labākie burvji un burves apvienosies vienuviet, svinot ziemas garāko un tumšāko nakti. Ikviens Latvijas Universitātes students, draugs un interesents aicināts griezties dejā līdz ar sniegpārsliņu pilnām ziemas vēja brāzmām, sacensties burvestību meistarībā ar citiem balles viesiem un baudīt lielisku kompāniju pie sviestalus kausa.

 

Par patīkamu atmosfēru un mūziku vakara gaitā rūpēsies divas pašmāju grupas: daudzpusīgā, profesionālā un atraktīvā “RR Band”, kuras repertuārā ir gan dziesmu kaverversijas angļu un latviešu valodā, gan arī oriģinālkompozīcijas un grupa The Citizens, kuras  mūziķi ir izmēģinājuši un smēlušies iedvesmu no dažādiem populārās mūzikas žanriem un izpildītājiem, līdz visbeidzot atraduši savu skaņu žanrā, ko paši raksturo kā sintezatoru roku jeb sintroku. Tieši pusnaktī visus dejotājus un līksmotājus pārsteigs Athar Perfomance group ar vērienīgu Uguns šovu.

 

Ierašanās Harija Potera stāsta varoņu tērpos nav obligāta, taču būtu ļoti vēlama, lai radītu attiecīgo gaisotni.

 

No 5. decembra ir pieejamas ieejas kartes un galdiņu rezervācija. Ieejas kartes un citu informāciju var meklēt HZF Studējošo pašpārvaldē: 500. kabinetā.

 

Gada gaidītākais notikums YULE BALL norisināsies 16. decembrī plkst. 21.30 Humanitāro zinātņu fakultātē  — Visvalža ielā 4a. Neaizmirsti paņemt savu zizli un labāko burvi, kuru pazīsti!

About Humanitārie

Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde. Savas fakultātes patrioti, studenti un vienkārši labi laiku pavadīt mīloši cilvēki.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Informācija

This entry was posted on Decembris 6, 2016 by in Kultūra.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: