HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

HAIS: nāc, uzzini, iesaisties!

header-hais-23

Studiju process, normatīvie akti, akadēmiskais godīgums, studentu un pasniedzēju tiesības un pienākumi – akadēmiskie džungļi… Izklausās kā kaut kas mežonīgs, sarežģīts un neaizsniedzams, vai ne?

Uz šo un vēl daudziem citiem jautājumiem saistībā ar mūsustudentuiespējām ietekmēt akadēmisko vidi, sākot no studiju kursu pilnveides un noslēdzot ar studiju kvalitātes uzlabošanu kopumā, gūsi atbildes pirmajā HAIS semināru ciklā, kas norisināsies 2. decembrī plkst. 16:30 – 20:30 un 3. decembrī plkst. 12:00 – 19:00 LU Humanitāro zinātņu fakultātes telpās Visvalža ielā 4a.

HAIS jeb Humanitāro akadēmiskās informācijas seminārs ir neformālās izglītības pasākums, kura ietvaros humanitārajiem būs iespēja uzklausīt interesantas un interaktīvas lekcijas no studentu pārstāvjiem, kuri ir ietekmējuši studiju procesu un kvalitāti Universitātes un nacionālā līmenī, panākot pozitīvas izmaiņas un iekarojot akadēmiskos džungļus.

Pirmajā semināru ciklā tiks apskatītas tādas tēmas

  • studentu tiesības un pasniedzēju pienākumi;
  • normatīvie akti, kas paredz studentu iespējas rosināt un veikt izmaiņas;
  • process, kādā tiek pieņemti un izskatīti akadēmiskie jautājumi un studentu ierosinājumi vai sūdzības;
  • lēmējinstitūcijas un personālijas, pie kā jāvēršas, lai veiktu ierosinājumus un rosinātu izmaiņas;
  • Iespējas ietekmēt akadēmisko vidi kopumā – kā panākt to, lai mūsu viedoklī ieklausās, un ar ko jāsadarbojas/ pie kā jāvēršas, lai panāktu rezultātu.

Par pasākuma programmu, lektoriem un lekciju tēmām konkrētāk ziņosim pasākuma Facebook lapā (<– saite uz pasākuma lapu, klikšķinot uz teksta).

Aicinām sekot līdzi informācijai, uzdot jautājumus un kopā ar mums doties iekšā akadēmiskajos džungļos!

Semināru ciklu organizē HZF Studentu pašpārvalde; dalība tajā ir bez maksas, kā arī dalībniekiem tiks nodrošinātas kafijas pauzes ar uzkodām. 2. decembrī lekcijas norisināsies fakultātes 401. auditorijā, 3. decembrī – 205. auditorijā

Pasākuma mērķis ir informēt studentus un sniegt viņiem nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai spētu orientēties fakultātes akadēmiskajos džungļos un ietekmēt ar studiju vidi un kvalitāti saistītus problēmjautājumus. Semināra laikā dalībnieki iegūs zināšanu bāzi, kas palīdzēs gan viņiem, gan pašpārvaldei turpmākajā darbā – sākot ar izpratni par to, kā fakultātes biezokņos funkcionē tādas lēmējinstitūcijas kā Dome un Studiju programmu padome, kas vistiešāk ietekmē studiju procesu, un noslēdzot ar to, kā risināt dažādas problēmas un panākt uzlabojumus. Tāpat HAISā dalībniekiem būs iespēja ‘smelties’ no iedvesmas avotiem un uzzināt par to, ko viņi kā studējošo kursu grupu vecākie, studentu pārstāvji un, iespējams, topošie līderi spēj paveikt.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti mums uz humanitarie@gmail.com vai sazinies ar projekta vadītāju Renāti Bružāni, rakstot uz renate.bruzane@gmail.com.

About Humanitārie

Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde. Savas fakultātes patrioti, studenti un vienkārši labi laiku pavadīt mīloši cilvēki.

One comment on “HAIS: nāc, uzzini, iesaisties!

  1. Dace Liepiņa
    Oktobris 17, 2017

    Un kā būtu – studentu un pasniedzēju tiesības un pienākumi??

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Informācija

This entry was posted on novembris 24, 2016 by in Iespējas, Studijas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: